niedziela, 19 kwietnia 2015

Miss Sporty Peel Off

Kilka słów o bazie Miss Sporty Peel Off. Jest to baza, która ułatwia zdejmowanie lakieru, nawet brokatowego - bez konieczności używania zmywacza. 


Po raz pierwszy używając jej popełniłam błąd bo nałożyłam ją nie na samą płytę paznokcia, ale na odżywkę. Nie wiem o czym myślałam robiąc to, ale na dobre mi to nie wyszło :D 
Lakier (zwykły kolor i brokatowy top) co prawda odchodził, ale mimo wszystko odrywana od paznokcia odżywka poczyniła pewne szkody, więc po dwóch paznokciach, poszedł w ruch zmywaczZa drugim podejściem sprawa wyglądała inaczej. Na sam spód, na płytkę paznokcia, poszedł peel off, tak jak powinno się to robić. Na to położyłam GoldenRose Paris, Wibo Extreme Nails i do tego jeszcze Seche Vite. 


I przyznaję, że baza zadziałała wspaniale.Na kciuku został malutki kawałek, ale poza tym lakier odchodził płatami i bez żadnych problemów - leciutkie podważanie patyczkiem, żadnego drapania, nacisku, wszystko delikatnie odchodziło. 


Poza tym bazy używam też do malowania skórek przy stemplowaniu. 


Bardzo szybko wysycha i odchodzi od skóry bez żadnych problemów z całym nadmiarem lakieru, który znalazł się tam gdzie nie powinien był być :) 


Jeśli tylko Miss Sporty Peel Off nie zniknie ze sklepowych półek to pewno jeszcze nie raz go kupię :)

3 komentarze:

 1. Miałam taką bazę z Essence, niestety mocno skracała żywotność lakierów. Jak tutaj jest z tym?

  Bardzo dobry pomysł z malowaniem skórek:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie paznokcie trzymały się bardzo dobrze, po tygodniu nic się nie działo. Z tym, że ja raczej nie wykonuję rękoma żadnych "intensywnych" czynności, które mogły by wpływać na żywotność lakieru. No i możliwe, że Seche Vite pomogło. :)

   Usuń
 2. ciekawy produkt, nigdy wcześniej takiego nie widziałam :)

  OdpowiedzUsuń

DENKO majowo-czerwcowe.

Czas na mocno spóźnione Denko z maja i czerwca. Z początkiem pracy mój czas wolny skurczył się  przeraźliwie. Muszę sobie wypracowa...